IT Auditor

Dodane przez:

Zdjęcie CreateIT

CreateIT

Data utworzenia: 2017-08-28

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla klienta ze Szwajcarii – wiodącego producenta aparatów słuchowych, który otwiera swój oddział w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko IT Auditor.

Obowiązki

Obowiązki

Dołączając do zespołu będziesz:

  • mieć wpływ na kształtowanie międzynarodowej współpracy z zespołami ze Szwajcarii.

  • odpowiedzialny za niezależne planowanie, realizacje i dokumentacje auditów IT.

  • przyczyniać się do oceny wewnętrznego ryzyka w zakresie auditu i rozwoju planu auditu rocznego.

  • raportować wyniki auditu lokalnemu kierownictwu i kierownictwu wyższego szczebla.

  • przyczyniać się do ciągłej poprawy procesu auditu wewnętrznego i metodologii oraz kształtować procedury auditu i jego proces.

  • identyfikować i oceniać zagrożenia w systemach i procesach IT oraz przygotowywać ocenę ogólnych technik informatycznych i kontroli aplikacji.

Wymagania

Wymagania

Idealny kandydat powinien:

  • mieć ukończone studia kierunkowe,

  • posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 4 lata jako IT Auditor lub IT Security),

  • posiadać certyfikat/y np. CISA, CISSIP, CRISC,

  • mieć doświadczenie w auditowaniu infrastruktury informatycznej i systemów ERP (np. SAP, Navision, JD Edwards),

  • posiadać szeroką wiedzę w zakresie zarządzania jakością procesami IT ( w tym, zarządzanie ryzykiem, IT Secure etc.).

  • posługiwać się płynnie językiem angielskim w mowie i piśmie

  • być gotowym do odbywania podróży służbowych.

Oferta

Co oferujemy?

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie na poziomie 16.000-18.000 zł brutto.

  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju.

  • Wsparcie w zakresie podejmowania nowych wyzwań i odpowiedzialności - pełny proces onboardingu.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie.

Wynagrodzenie

16.000-18.000 zł brutto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)