IT Project Manager - branża logistyczna

Data utworzenia: 2016-05-13

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, globalnego lidera branży logistycznej, posukujemy Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie warsztatów z międzynarodowymi klientami i ich globalnymi dostawcami usług IT
  • Przekładanie wymagań klientów na scenariusze rozwiązań wykorzystujące systemy firmy
  • Aktywny udział w procesie wdrażania, bezpośredni kontakt z klientem
  • Projektowanie scenariuszy integracji z systemami ERP klientów, zgodnych z produktami firmy i architekturą systemu
  • Wewnętrzne i zewnętrzne koordynacja i komunikacja w fazie realizacji projektu
  • Nadzorowanie projektu pod względem zakresu prac i harmonogramu

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunki ścisłe, idealnie: związane z IT
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (IT Project Lead/IT Consultant)
  • Wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, pewność siebie, umiejętność samodzielnego realizowania powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole, niezależność i wysoka auto motywacja
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (20% czasu pracy odbywa się w Austrii)
  • Doskonała znajomość niemieckiego i angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Javy
  • Doświadczenie w branży logistycznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • Znajomość polskiego

 Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wiedzy i doświadczenia
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia wewnętrzne