IT Project Manager

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Częstochowa

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy aplikacji internetowych i mobilnych, poszukujemy osoby Do pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisko:

miejsce pracy: Częstochowa, Koszalin, Gdynia, Świdnica, Bytom, Toruń, Gliwice, Sopot, Sosnowiec, Lublin

 Opis stanowiska:

  • Kompleksowe, zgodne z procedurami i standardami firmy, zarządzanie projektami IT od momentu planowania.
  • Dbałość o wysoką jakość i terminowość dostarczania rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z grupą rozwoju biznesu i zespołem inżynierskim w celu prawidłowego dostosowania strategii i rozwiązań.
  • Raportowanie potencjalnych problemów i zagrożeń oraz planowanie z wyprzedzeniem ich rozwiązań.

 Nasze wymagania:

  • Od 5 do 9 lat doświadczenia w branży IT.
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym przy obsłudze jednego/wielu klientów/projektów IT.
  • Niezbędna wiedza techniczna w zakresie istotnych technologii IT oraz doświadczenie praktyczne przy wykorzystaniu co najmniej jednej z nich.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz w zakresie pracy z dokumentacją.
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowany kierunek: informatyka).
  • Doskonała znajomość języka angielskiego

 Proponujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Praca na terenie Wielkiej Brytanii (Leeds)
  • Pomoc przy relokacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą atmosferę w zespole