IT Project Manager - e-commerce

Data utworzenia: 2017-04-06

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów dużej, międzynarodowej firmy z branży retail, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • organizacja prac zespołów projektowych,
  • zarządzanie zakresem i budżetem projektu,
  • kontrola wykonania harmonogramu,
  • zarządzanie ryzykiem w projektach,
  • wsparcie procesów zarządzania jakością,
  • transfer wiedzy w jednym z obszarów: automatyzacja procesów, obieg dokumentów, integracja systemów informatycznych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy projektowej, przy czym nie mniej niż dwa lata w samodzielnym prowadzeniu projektów,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w sektorze telekomunikacyjnym, finansowym lub w pracy w firmach konsultingowych,
  • doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych,
  • znajomość metodyki zarządzania projektami PMP lub Prince,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces zarządzania projektami,
  • kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • zaangażowanie w realizowane zadania, orientacja na osiąganie celu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu projektów e-commerce/WMS/ERP/CRM/ESB

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię roczną zależną od realizacji celów - krotność wynagrodzenia
  • laptop, komórka
  • szkolenia dopasowane do potrzeb
  • zadaniowy czas pracy
  • prawo do zawieszenia usługi (urlop)
  • prawo do zawieszenia usługi w przypadku niezdolności do pracy - 14 dni w roku kalendarzowym, z zachowaniem prawa do wynagrodzenia (odpowiednik wynagrodzenia chorobowego); prawa do zawieszenia usługi nie przenoszą się na rok następny
  • opieka medyczna, możliwość korzystania z karty sportowej lub żywieniowej - na życzenie kandydata, na warunkach dla MSHP, korzystania z lektoratów i inne
  • możliwość wzięcia udziału w projekcie transformacji cyfrowej
  • możliwość wzięcia udziału w unikalnych projektach w Polsce w zakresie budowy i rozwoju hurtowni danych oraz rozwiązań big data, przebudowy rozwiązań e-commerce, CRM, supply chain excellence
  • współtworzenie rozwiązań kluczowych dla biznesu