IT Project Manager

Data utworzenia: 2017-02-03

Ogłoszenie w: Warszawa

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Tworzenie planów projektowych, harmonogramów, monitorowanie postępów prac, ryzyk, raportowanie.
  • Skutecznie i precyzyjnie komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.
  • Poprawa i optymalizacja procesów przedsiębiorstwa w obszarze projektów IT.
  • Współpraca z właścicielami procesów biznesowych, weryfikacja potrzeb, przekładanie wymagań biznesowych na projekty informatyczne.
  • Budowanie dobrych relacji z klientem i innymi zespołami.
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi - nadzorowanie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem, analiza potrzeb klienta, wsparcie działu handlowego w procesie rozbudowy zakresu usług świadczonych u klienta.

 Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami .deweloperskimi i prowadzeniu projektów w tym obszarze.
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku developera, administratora lub architekta systemów IT.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Elastyczność i zdolność dostosowywania się do zmieniających się priorytetów.
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Umiejętność efektywnej pracy zarówno samodzielnie, jak i w środowisku zespołowym.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Jeden z wybranych certyfikatów:
    • Prince2,
    • Scrum,
    • ITIL.

 Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Udział w interesujących projektach.
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pracę z otwartym zespołem.