IT Project Manager

Data utworzenia: 2017-03-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Dla naszego klienta z sektora publicznego, poszukujemy:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Organizacja prac zespołów projektowych
  • Zarządzanie zakresem i budżetem projektu
  • Kontrola wykonania harmonogramu
  • Zarządzanie ryzykiem w projektach
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością
  • Transfer wiedzy w jednym z obszarów: automatyzacja procesów, obieg dokumentów, integracja systemów informatycznych

 Oczekiwania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy projektowej, przy czym nie mniej niż dwa lata w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w sektorze : telekomunikacyjnym, finansowym lub w pracy w firmach konsultingowych
  • Doświadczenie w zakresie modelowania procesów i sporządzania analiz biznesowych
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami PMP lub Prince
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wspierających proces zarządzania projektami
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Zaangażowanie w realizowane zadania, orientacja na osiąganie celu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe

 Firma oferuje:

  • Umowę o pracę/kontrakt
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie nauki
  • Pakiet socjalny