IT Security Specialist (CyberArk)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-11

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Pracę w zespole dla którego liczy się Twoja opinia
  • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
  • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb

Obowiązki:

  • Wsparcie Klientów w obszarze bezpieczeństwa
  • Realizacja zadań w obszarze zarządzania tożsamością
  • Praca w zespole odpowiedzialnym za Privileged Access Management (PAM)
  • Integracja aplikacji i platform, zarządzanie cyklem życia PAM i udzielanie wsparcia użytkownikom.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Znajomość procesów związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem
  • Znajomość i doświadczenie narzędzi PAM (Privileged Access Management)
  • Znajomość CyberArk
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego