Java 8 Regular Developer (Spring4)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-06-13

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość realnego wpływu na:
    • wybór technologii
    • procedury pracy
    • architekturę rozwiązań
    • narzędzi
  • praca z ekspertami, z bogatym doświadczeniem wdrożeniowym;
  • praca z użyciem najlepszych technologii (Spring, Hibernate, Activiti, metodyka SCRUM, AgilePM, narzędzia JIRA);
  • realna możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji;
  • jesteśmy elastyczni - rozumiemy, że czasem masz ważne sprawy prywatne lub chciałbyś zmodyfikować swoje godziny pracy;
  • świetna, przyjacielska atmosfera - wspólne wyjścia, aktywności sportowe czy wyjazdy integracyjne - nie tylko pracą się żyje;
  • smaczne i zdrowe śniadania;

Obowiązki:
  • współpraca przy projektowaniu architektury technicznej nowych rozwiązań;
  • wspieranie poprawy jakości oprogramowania, procedur oraz automatyzacji (CI)
  • rozwijaniem/tworzeniem systemów opartych o Java 8, Tomcat, Activiti 5, Spring 4, Angular.js lub Angular4, Hibernate
  • praca ze Spring framework, Spring security, Spring boot, Spring data jpa, Spring batch
  • implementacją dedykowanych modułów wdrożenia;
  • pisaniem generycznych/reużywalnych komponentów;
  • implementacją modułów integracji;
  • pisaniem testów jednostkowych/integracyjnych;
  • współpracą z Działem wdrożeń.

Wymagania:
  • minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • znajomość SQL;
  • bardzo dobra znajomość JAVA
  • dobra znajomość clean-code/SOLID
  • dobra znajomości frameworka MVC (np. Spring);
  • bardzo dobra znajomości narzędzi kontroli wersji (Git);
  • samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów;
  • determinacja w realizacji celów.

Mile widziane:

  • znajomość Groovy, Kotlin, JavaScript, HTML, AngularJS lub Angular2 lub 4, Twitter Bootstrap;
  • znajomość technologii NoSQL (np. ElasticSearch);
  • umiejętność pracy według metodyki SCRUM.