Java Developer (Java w wersji 7.0 i 8.0)

Data utworzenia: 2017-03-31

Ogłoszenie w: Szwecja

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy usług IT na rynku, który projektuje innowacyjne rozwiązania biznesowe dla firm z rynku skandynawskiego, w szczególności dla branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Szwecja

 Opis stanowiska:

  • Analiza wymagań biznesowych,
  • Określanie zadań implementacyjnych i testowych,
  • Implementacja funkcjonalności biznesowych wraz z testami jednostkowymi,
  • Implementacja testów funkcjonalnych,
  • Projektowanie, wykonanie i analiza testów niefunkcjonalnych,
  • Analiza kodu pod kątem jakości przez proces code-review,
  • Praca w międzynarodowym zespole SCRUM .

 Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w Java,
  • Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze implementacji dużych systemów informatycznych,
  • Wykształcenia wyższego na kierunkach: inżyniera oprogramowania, informatyka lub pokrewne,
  • Bardzo dobrej znajomości języka JAVA,
  • Doświadczenie pracy z REST API,
  • Doświadczenia w pracy z systemem Linux i Windows,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Motywacji do osiągania wyznaczonych celów,
  • Dobrze rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych.

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Znajomość architektury WSO,
  • Znajomość bazy danych Cassandra,
  • Znajomość technologii AWS,
  • Znajomość języka SCALA i narzędzia Akka,
  • Doświadczenie pracy w sektorze telekomunikacyjnym,
  • Doświadczenie w Agile Development.

 Proponujemy:

  • Atrakcyjne warunku zatrudnienia - wynagrodzenie:14000 - 17000 PLN/mies. + VAT (w zależności od posiadanych umiejętności technicznych) plus dodatek do pensji w celu pokrycia wydatków w Szwecji,
  • Wsparcie przy relokacji (zapewnienie mieszkania na miejscu),
  • Stabilną pracę na kontrakcie B2B (na początek umowa na okres próbny- 3-miesiące, po jej zakończeniu kontrakt bezterminowy z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi oraz szkoleń,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze.