Java Developer (Mid/Senior)

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-18

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyjazdów biznesowych do oddziału w Berlinie (dla osób chętnych max raz na 2 miesiące)
  • Miejsce parkingowe
  • Praca w 4 osobowym zespole
  • Możliwość szkoleń zawodowych/językowych
  • Pracę w nowoczesnych technologiach

Obowiązki:
  • Projektowanie, rozwijanie i dokumentowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Uczestnictwo w zapewnianiu jakości, przeglądy kodu, analiza kodu i udoskonalanie procesów
  • Współpraca z zespołem, produkując wysokiej jakości produkty dla klientów zewnętrznych

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu Java
  • Praktyczna znajomość Spring/Hibernate
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

Mile widziane:

  • Dobra i praktyczna znajomość technologii front-end (Angular)