Java Developer Warsaw

Data utworzenia: 2016-10-26

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednej z największych spółek IT w Warszawie, dostarczającej usługi konsultingowe, wdrożeniowe, integracji i zarządzania środowiskami IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Pisanie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi
  • Tworzenie dokumentacji w kodzie źródłowym (Javadoc)
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

 Nasze super wymagania:

  • Posiadanie ugruntowanej wiedzy i doświadczenia dotyczącego rozwoju aplikacji w Java/J2EE popartej co najmniej 2-letnim doświadczeniem pracy
  • Znajomość zagadnień i praktyki używania JPA oraz znajomość Hibernate,
  • Znajomość wybranych technologii: JBoss, EJB 3, AJAX, JSP 2, Web Services, JUnit, Git
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wzorców projektowych Java używanych przy tworzeniu rozbudowanych aplikacji oraz zagadnień związanych z J2EE w klastrze aplikacyjnym
  • Znajomość XML/XSLT, JQuery oraz frameworków minimum JSF typu PrimeFaces 3.5+,SQL oraz baz danych (np.PostgreSQL, Oracle)
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych np, JBoss, WebLogic

 Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w metodologii SCRUM

 Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Udział w unikalnych w skali kraju projektach dla liderów sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego i bankowo-finansowego
  • Rozwój wiedzy i kompetencji poprzez zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie ścieżkę kariery
  • Szkolenia specjalistyczne - jeśli będziesz aktywnie rozwijał swoje umiejętności i chciał awansować
  • Wsparcie merytoryczne i wsparcie liderów w trakcie realizacji trudniejszych etapów projektu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Benefit MultiSport
  • Wyjazdy integracyjno-szkoleniowe połączone ze sportem i zabawą