JAVA Developer z językiem niemieckim (Spring, EJB, JSF)

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Wrocław

Dla naszego Klienta prężnie rozwijającego się software house realizującego projekty dla międzynarodowych firm, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

 Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie modułów systemu
  • Tworzenie dokumentacji
  • Utrzymanie jakości systemu poprzez testy i inspekcje kodu
  • Naprawa błędów w systemie

 Oczekiwania:

  • Zdolność do samodzielnego działania
  • Zainteresowanie procesami biznesowymi
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów informatycznych
  • Znajomość metodologii i technologii programowania (wzorce projektowe, Java, SQL, XML, Eclipse, SVN, Spring, EJB, JSF)
  • Zaangażowanie w pracy
  • Gotowość do doraźnych wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Szkolenia zawodowe
  • Elastyczny czas pracy