Java developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-03-06

Ogłoszenie w: Zielona Góra

Kogo szukamy?

OFERUJEMY:

  • Wyjątkowe wyzwania inżynieryjne,
  • Stabilność,
  • Możliwość rozwoju i szkoleń,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Karta Multisport,
  • Praca w środowisku wybitnych specjalistów,
  • Działania społeczne,
  • Lekcje angielskiego,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenia grupowe.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

·         Opracowywanie kodu, projektowanie i rozwijanie rozwiązań back-end,

·         Realizacja zadań programowych,

·         Tworzenie dokumentacji technicznej (dokumentowania interfejsów programowych).

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności w zakresie programowania (Java, J2EE, Spring),
  • Doświadczenie z bazami danych NO SQL (Elasticsearch, Hbase),
  • Znajomość protokołów (HTTP, Kafka, AMQP),
  • Doświadczenie z serwerami aplikacji (Tomcat, Jetty, Wildfly),
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ze względu na międzynarodowe środowisko pracy.