Java i/lub Scala Developer - rozwój w kierunku Team Leader'a

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-17

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Dołączenie do ok 20 osobowego zespołu IT
  • Współpracę na podstawie B2B z płatnym urlopem (26 dni) oraz chorobowym
  • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 10:00
  • Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja biura
  • Budżet na szkolenia zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, w tym zagraniczne, a ponadto możliwość udziału w nich również jako Mówca.
  • Możliwość nauki i rozwoju w języku Scala
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Darmowe lunche w każdy czwartek
  • Nielimitowane przekąski biurowe
  • Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja

Obowiązki:
  • Rozbudowywanie istniejącej platformy umożliwiającej raportowanie finansowe
    • 50% - Dodawanie nowych funkcjonalności
    • 50 % - utrzymanie, w tym ok 10-20% bug fixing
  • Praca w czystym backendzie

Stopniowe szkolenie i podejmowanie obowiązków Team Leader'a aż do całkowitego objęcia stanowiska:

  • Zarządzanie bieżąca pracą zespołu
  • Planowanie pracy programistów
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • Rozwój narzędzi i procedur w zespole
  • Projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń
  • Współtworzenie strategii biznesowej
  • Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników
  • Zarządzanie kilku osobowym zespołem developerskim

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Java8 i Spring poparta odpowiednim doświadczeniem
  • Bardzo dobra znajomość architektury mikroserwisów
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Programisty Java/Scala
  • Chęć rozwoju w kierunku zarządzania zespołem
  • Dobra organizacja
  • Znajomość zasad projektowania RESTful
  • Wiedza z zakresu kontroli wersji: Git
  • Wiedza i doświadczenia z narzędziami takimi jak: sbt, gradle
  • Znajomość baz danych
  • Umiejętność porozumiewania się z innymi zespołami w zakresie wykonywanej pracy
  • Język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie z SQL i NoSQL (PostgreSQL, BigQuery, Cassandra, Redis)
  • Doświadczenie z rozwiązaniami i chmurowymi: AWS, Google Cloud, itp.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie z przetwarzaniem danych (Apache Kafka, Google Dataflow, strumienie Akka, Apache Beam)