Java/JEE Developer

Data utworzenia: 2016-06-16

Ogłoszenie w: Białystok

Dla naszego klienta, firmy IT specjalizującej się w integracji systemów, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Olsztyn, Gdańsk, Białystok, Toruń

 Twoje zadania:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych
  • Dbanie o jakość pisanego kodu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
  • Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka Java EE (wersja 1.6 i 1.8)
  • Dobra znajomość popularnych rozwiązań typu Open Source:
    • Velocity, Freemarker, Spring, Hibernate
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostgreSQL)
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Duża komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B)
  • Pracę przy rozwojowych projektach z użyciem najnowszych technologii
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
  • Realne szanse rozwoju zawodowego
  • Współpracę z bardzo doświadczonymi inżynierami, od których można się wiele nauczyć
  • Pracę w sympatycznym zespole :-)