Junior Back-end .Net Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2019-03-11

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Istotny wpływ na kształt tworzonych rozwiązań
  • Udział w innowacyjnych projektach dla jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin IT (Industrial Internet of Things)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Benefit MultiSport

Obowiązki:
  • Rozwój oprogramowania w środowisku .NET (od wersji 4.5 do 4.6.2)
  • Integracja urządzeń oraz system z wykorzystaniem dostępnych API
  • Tworzenie nowych aplikacji, rozszerzanie istniejących rozwiązań, naprawa usterek
  • Edytowanie automatycznego instalatora oprogramowania
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (tytuł magistra, inżyniera, studenci ostatnich lat) na kierunku informatyka lub pokrewne,
  • Doświadczenie w komercyjnych projektach programistycznych C# .NET (minimum 6-12 miesięcy)
  • Praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego, również w zakresie zagadnień technicznych ( praca w zespole międzynarodowym)
  • Efektywna komunikacja
  • Samodzielności oraz chęć do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii związanych z systemami bezpieczeństwa w technologii IP

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o technologię WPF oraz wzorzec MVVM
  • Doświadczenie w pracy z bazami Microsoft SQL Server
  • Doświadczenie w tworzeniu instalatorów aplikacji
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych