Junior Developer Java

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego Klienta, spółki z sektora IT w Warszawie poszukujemy osoby do pracy w Czechach na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Rzeszów, Katowice, Wrocław, Szczecin, Kielce, Olsztyn, Poznań

 Twoje super zadania:

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Junior Java Developer'a będzie uczestniczyć w dużym, międzynarodowym projekcie realizowanym dla wiodącej europejskiej instytucji finansowej. Nasz projekt dotyczy stałej współpracy, budowy i rozwijania systemów bankowych, transakcyjnych i rozliczeniowych w najnowszych technologiach. Klient przewiduje radykalną przebudowę własnej infrastruktury informatycznej w ramach niniejszego programu. Praca na tym stanowisku będzie doskonałą okazją zarówno do podniesienia swoich umiejętności technicznych jak również uzyskania unikalnych kompetencji z zakresu systemów w branży bankowo-finansowej.
  • Czas trwania projektu: 18 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Docelowo praca w Czechach w siedzibie w Pradze.

 Nasze super wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w języku JAVA
  • Praktyczna znajomość frameworków: Spring, Hibernate
  • Znajomość narzędzi programistycznych takich jak: Maven, GIT, Jenkins, JSP
  • Dobra znajomość baz danych Oracle
  • Znajomość środowiska Linux/Unix
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych podróży służbowych:
    • Czechy,
    • Niemcy

 Mile widziane:

  • Znajomość architektury SOA
  • Znajomość WAS/WLS

 Proponujemy:

  • Udział w zaawansowanych technologicznie projektach prowadzonych w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w ciekawej, dynamicznej firmie z dostępem do najlepszych światowych wzorców biznesowych oraz technicznych
  • Intensywny program rozwoju
  • Organizację zakwaterowania w Pradze lub Norymberdze w okresie trwania projektu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz elastyczne zasady współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub kontrakt w zależności od preferencji)
  • Dofinansowanie kart programu sportowego (Fitprofit)
  • Rozszerzony pakiet medyczny ze stomatologią (Medicover)
  • Unikalną atmosferę pracy w młodym zespole