Junior Developer .NET

Data utworzenia: 2016-09-16

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego Klienta, Software Housu o zasięgu globalnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

 Twoje zadania:

  • Praca w firmie o zasięgu globalnym
  • Udział w projektach realizowanych dla międzynarodowych klientów
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

 Od Kandydatów wymagamy:

  • Dobra znajomość platformy .NET (wersja 4.5)
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość wzorców projektowych:
    • WebForms
    • MVC (wersja 5)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka i pokrewne
  • Doświadczenie w pracy nad

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Doświadczenie komercyjne w realizowaniu projektów przy użyciu platformy .NET
  • Znajomość ASP.NET

 Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Jasno nakreśloną ścieżkę kariery
  • Długofalową współpracę
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy