Junior Front-end Developer

Data utworzenia: 2016-04-27

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego klienta jednego z liderów na interaktywnym rynku w Polsce

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektu
  • Rozwijanie projektów i tworzenia aplikacji hybrydowych

 Nasze wymagania:

  • Podstawowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość Javascript
  • Znajomość OOP
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS wraz z Compass/SASS
  • Znajomość AngularJS mile widziana
  • Umiejętność pisania czystego/semantycznego kodu
  • Przydatna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT/SVN

 Proponujemy:

  • Elastyczną formę współpracy (umowę o pracę, B2B),
  • Darmową kawę, bardzo dobrą atmosferę w artystyczno-informatycznym zespole we wnętrzach starej sali kinowej, piłkarzyki i bilard oraz CoD,
  • Realny wpływ na udoskonalanie procesów wytwarzania oprogramowania i formę pracy.