JUNIOR IOS DEVELOPER

Data utworzenia: 2016-10-10

Ogłoszenie w: Szczecin

Dla naszego klienta który jest liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin

 Realizowane zadania:

  • Utrzymanie i rozwój bieżących produktów firmy

 Oczekiwania:

  • 1 rok doświadczenia w w Obj-C dla iOS z wykorzystywaniem podstawowych bibliotek z SDK Apple
  • Znajomość popularnych frameworków
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi typu Core Data, GDC, REST API, JSON
  • Znajomość SWIFT2 będzie atutem

 Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Kartę MultiSport;
  • Elastyczny czas pracy (start między 7:30 a 9:30);
  • Darmowe miejsce parkingowe dla pracowników firmy;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia wśród zespołu specjalistów;