Junior IT Monitoring Administrator

Dodane przez:

Zdjęcie CreateIT

CreateIT

Data utworzenia: 2017-08-28

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla klienta z Warszawy – międzynarodowej firmy specjalizującej się w branży gier poszukujemy osoby, która chciałaby rozpocząć swoja przygodę zawodową z IT jako Junior IT Monitoring Administrator.

Obowiązki

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Monitorowanie działania wszystkich usług na obsługiwanych serwisach oraz zapewnienie ich jak najefektywniejszego działania;

  • Utrzymanie całej infrastruktury (ponad 1500 wirtualnych serwerów), monitorowanie infrastruktury serwisu, reagowanie na przerwy w pracy lub problemy z wydajnością;

  • Zapewnienie szybkiej i niezawodnej pomocy technicznej oraz obsługę przypisanych zadań;

  • Wyszukiwanie/identyfikowanie spraw wymagających pilnej uwagi;

  • Ścisła współpraca z Administratorami oraz Web Deweloperami z wykorzystaniem metodyki DevOps w celu płynnego rozwoju produktu.

  • Praca z systemami HA (High Avalability) takimi jak: Loadbalancers/Database Clusters/Storages;

  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych technologii lub ulepszanie firmowej infrastruktury.

Wymagania

Wymagania

Czego będziemy od Ciebie oczekiwać?

  • Znajomości konfiguracji i monitorowania Debiana Linux.

  • Znajomości typowych protokołów internetowych.

  • Minimalnej znajomości protokołów sieciowych (tcp / udp).

  • Umiejętności pisania prostych bashów, skryptów do monitorowania lub automatyzacji zadań.

  • Umiejętności analizy logów przy użyciu awk/sed/cat.

  • Podstawowej znajomości serwera bazy danych MySQL - prosta konfiguracja, tworzenie / usuwanie baz danych / tabel.

  • Gotowości do pracy w zmianach (łącznie z weekendami i wieczorami).

  • Otwartości i chęci uczenia się.

  • Komunikatywności i przyjaznego podejście do współpracowników.

  • Komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Plusem byłoby gdybyś:

  • Znał/a platformy monitorowania.

  • Miał/a doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT.

Oferta

Co oferujemy?

  • Niepowtarzalną okazję do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży gier.

  • Raj dla graczy, w którym będziesz otoczony/a grami!!!

  • Fantastyczną, luźną atmosferę pracy wśród ekspertów z międzynarodowym doświadczeniem w biurze znajdującym się w Warszawie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5 000 netto + VAT b2b

  • Program Udziału w Zyskach Firmy.

  • Opiekę medyczną.

  • Owoce, kawa, pełen socjal.

Wynagrodzenie

5 000 netto + VAT b2b

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)