Junior Java Developer

Data utworzenia: 2016-02-10

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, wiodącego polskiego producenta i integratora centrów wspomagających obsługę Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

 Twoje super zadania:

  • Tworzenie systemów telekomunikacyjnych w architekturze rozproszonej.

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w programowaniu aplikacji na platformę JAVA
  • Znajomość z zakresu relacyjnych baz danych i SQL
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie, dokładność, kreatywność, zaradność, odpowiedzialność

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w technologiach: VoIP, SIP, RTP,
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego, SOLID, kontenerów DI/IoC
  • Znajomość Maven, Spring Framework, Hibernate, GWT, RMI

 Firma oferuje:

  • Pracę w projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  • Możliwość nabywania doświadczeń zawodowych podczas współtworzenia innowacyjnych systemów teleinformatycznych, pracę z nowymi technologiami
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight.com
  • Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miłą atmosferę w doświadczonym zespole