Junior JAVA Developer ze znajomością relacyjnych baz danych

Data utworzenia: 2016-11-01

Ogłoszenie w: Bytom

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, absolutnego lidera na rynku systemów ERP, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Bytom

 Zakres obowiązków:

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Junior JAVA Developer należeć będzie rozwijanie systemu oraz współpraca z innymi osobami uczestniczącymi w procesie rozwoju, testowania oraz wsparcia produktu.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego lub blisko związanego lub osób w trakcie studiów, umożliwiających pracę od poniedziałku do piątku,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomości technologii webowych,
  • znajomości platformy Java EE
  • znajomość przynajmniej jednej relacyjnej bazy danych:
    • Oracle,
    • MS-SQL,
    • DB2,
    • MySQL.

 Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w środowisku komercyjnym.

 Firma oferuje:

  • pracę dla jednej z największych w Europie firm IT,
  • pracę w ramach większego zespołu z centralą w Dublinie,
  • ambitne i odpowiedzialne zadania,
  • możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji,
  • dobrą atmosferę pracy