Junior/Mid Manual Tester

Data utworzenia: 2016-10-07

Ogłoszenie w: Gdańsk

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmy tworzącej rozwiązania IT na zamówienie, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

 Realizowane zadania:

  • Wybór metod i narzędzi do przeprowadzania testów;
  • Planowanie testów oprogramowania zgodnie z określonymi wymaganiami;
  • Opracowywanie scenariuszy testowych zgodnie z dokumentacją;
  • Prowadzenie testów manualnych;
  • Dokumentowanie wyników testów;
  • Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań;
  • Współpraca z zespołem developerów i analityków;
  • Opracowywanie dokumentacji użytkowej.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pisania testów manualnych;
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat mogący podjąć pracę na pełen etat (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne);
  • Minimum podstawowa wiedza z zakresu procesu testowania;
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację.

 Mile widziane:

  • Umiejętność pisania testów automatycznych e2e (Selenium, Protractor).

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilną pracę na umowę B2B
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
  • Ubezpieczenie;
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość pracy zdalnej.