Junior PHP Software Developer

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-06-04

Ogłoszenie w: Kraków

Kogo szukamy?

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie - lidera w swojej branży
  • Pracę w młodym Zespole Pasjonatów
  • Kartę Multisport
  • Wygodną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Obowiązki:
  • Udział w rozwoju nowoczesnej wewnętrznej platformy e-commerce,
  • Programowanie w języku PHP w oparciu o Symfony Framework (znajomość Symfony nie jest wymagana na początku),
  • Opracowanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań,
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu,
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • Komercyjne lub niekomercyjne doświadczenie w programowaniu PHP
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów kierunków informatycznych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość Symfony framework
  • Znajomość baz danych MySQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Analityczne myślenie i chęć rozwoju

Mile widziane:

  • Znajomość:
    • konteneryzacji Docker
    • systemów Linux
  • Znajomość technologii i frameworków:
    • HTML5
    • CSS3
    • ORM Doctrine
    • jQuery
  • Znajomość baz danych typu NoSQL