Junior / Regular programista .NET

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2017-10-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz bardzo bogaty pakiet szkoleń dostosowywany do indywidualnych potrzeb pracownika.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne zatrudnienie.

Zadania

  • Programowanie nowych aplikacji na potrzeby klienta wewnętrznego oraz całego holdingu.
  • Udział we wszystkich fazach produkcji oprogramowania.
  • Samodzielne tworzenie aplikacji przy wsparciu zespołu.
  • Udział w integracjach systemów.

Wymagania

  • Znajomość ASP.NET, C#.
  • Znajomość baz danych MS SQL oraz Oracle.
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego.
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie B1.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Wiedza na temat zagadnień sieciowych.
  • Znajomość aplikacji klient-serwer.

Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku.