JUNIOR SAP FI/CO CONSULTANT

Data utworzenia: 2016-10-17

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników przy codziennych zadaniach
  • Proponowanie i realizacja zmian konfiguracji oraz usprawnianie istniejącego systemu
  • Adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM
  • Udział w projektach FI/CO
  • Monitorowanie IDOC'ów oraz zadań w tle

 Od Kandydata oczekujemy:

  • 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO jako Key User
  • Ukończone studia wyższe o kierunku finanse i rachunkowość lub ekonomia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

 Mile widziane będzie:

  • Znajomość ITIL, Agency Business oraz metodologii programowania

 Proponujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach opartych na najnowszych rozwiązaniach, m.in. SAP HANA, Fiori/UI5, IS Retail, CAR
  • Udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów (możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem wybitnych specjalistów z dziedziny FI/CO, BW, SD/MM, IS-Retail, PI, ABAP)
  • Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu codziennymi wyzwaniami w międzynarodowej, dynamicznie rosnącej organizacji
  • Projekty średnio- i długoterminowe
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • Prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy