Key Account Manager - produkty i usługi - Sektor Publiczny

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Sprzedaż oferowanych przez naszego klienta produktów i usług
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów
  • Negocjacje i rozmowy handlowe
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Samodzielna sprzedaż produktów
  • Serwis i zarządzanie infrastrukturą IT
  • Projekty sprzętowe
  • Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT
  • Budowa centrów danych
  • Rozwiązania dedykowane

 Nasze wymagania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów korporacyjnych bądź do sektora publicznego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych - preferowana wiedza z zakresu: Outsourcing, Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT, itp.
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów przetargowych w administracji publicznej (znajomość ustawy o zamówieniach publicznych)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

 Firma oferuje:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy