Key Account Manager - sektory: energetyczny, wodociągowy, gazociągowy, kolejnictwo

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów i projektów z sektora energetycznego lub wodociągi lub gazociągi lub służby oczyszczania miasta lub kolejnictwo,
  • Budowanie pozycji sprzedażowej i negocjacyjnej u największych klientów w sektorze
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela kluczowych klientów
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży (prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów) we współpracy z działami wsparcia sprzedaży
  • Udział w szkoleniach merytorycznych, konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży/marketingu (oferty, umowy, prezentacje, itd.)
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

 Wymagania:

  • Co najmniej czteroletnie doświadczenie - poparte sukcesami - w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży usług IT do klientów z jednego z w/w sektorów
  • Wykształcenie wyższe, lub odpowiadające mu doświadczenie zawodowe
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w zakresie projektów handlowych o wartości powyżej miliona PLN w sektorze,
  • Umiejętność budowania relacji z kluczowym klientem na szczeblu zarządczym (zarząd /-1/-2)
  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w długofalowej współpracy z kluczowymi klientami z jednego z w/w sektorów,
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu oferowania kompleksowych usług IT, szczególnie usług związanych z usługami:
    • wdrożeniowymi,
    • integracyjnymi,
    • zarządzania zasobami IT w tym także w modelu outsource'ingu
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Samodzielność i nastawienie na cel

 Proponujemy:

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy:
    • samochód służbowy,
    • laptop,
    • tel komórkowy.