Key Account Manager

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-12-30

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, integratora specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa IT, poszukujemy Kandydata na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Budowanie relacji biznesowych i pozyskiwanie klientów - Opieka nad przydzielonymi klientami - Realizacja planów sprzedażowych - Współpraca z innymi działami - Opracowywanie raportów sprzedażowych - Udział w eventach branżowych
Wymagania

Wymagania

- Minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży IT (mile widziany sektor public) - Bardzo dobra znajomość rynku IT - Wysokie zdolności negocjacyjne - Umiejętność rozpoznawania potencjalnych oczekiwań Klientów - Inicjatywa i samodzielność w działaniu - Umiejętność pracy zespołowej - Samodyscyplina i kultura osobista
Oferta

Co oferujemy?

- Pracę w doświadczonym i zorientowanym na cel zespole specjalistów - Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop) - Atrakcyjne wynagrodzenie - Rozwój zawodowy (szkolenia, spotkania branżowe, ścieżki kariery)
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.