Key Account Manager z doświadczeniem - Sektor Publiczny

Data utworzenia: 2016-01-23

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Warszawa

 Twoje zadania:

  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora administracji samorządowej
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży we współpracy z działami wsparcia sprzedaży - prezentacje, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty naszego klienta
  • Utrzymywanie stałego portfela klientów
  • Udział w szkoleniach, merytorycznych konferencjach i targach
  • Zbieranie informacji o rynku w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie materiałów handlowych we współpracy z działami wsparcia sprzedaży - oferty, umowy, prezentacje, itd.
  • Rejestrowanie aktywności zawodowej w systemie informatycznym.

 Nasze wymagania:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych do klientów z sektora publicznego w tym w szczególności samorządowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów przetargowych w administracji publicznej - znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych, preferowana wiedza z zakresu oferowania kompleksowych usług IT/Telco, szczególnie:
    • usług zarządzania infrastrukturą i zasobami IT
    • rozwiązań własnych klienta (oferowanych w modelu SaaS)
    • sprzętu komputerowego i oprogramowania
    • konsultingu i doradztwa IT
    • serwisu IT
  • Duża samodzielność

 Dodatkowe atuty:

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

 Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub firma - firma
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, tel komórkowy