Kierownik Działu Utrzymania Usług IT

Data utworzenia: 2016-02-25

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, unikatowej i bardzo rozpoznawalnej firmy na rynku polskim szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Realizowane zadania:

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora IT
  • Współpraca z dostawcami infrastruktury,
  • Nadzór nad dostawcami wspierającymi aplikacje i systemy IT
  • Wybór dostawców i negocjowanie warunków kontraktów z nimi
  • Zarządzanie budżetem utrzymania usług IT
  • Zarządzanie 10-osobowym zespołem utrzymania usług IT
  • Odpowiedzialność za utrzymanie istniejących aplikacji
  • Uczestnictwo w pracach projektowych związanych z rozwojem istniejących oraz nowych aplikacji
  • Odpowiedzialność za zapewnienie spełnienia parametrów SLA usług IT
  • Współpraca z działem Rozwoju Usług IT, Zarządzania Usługami IT oraz Architektury IT
  • Dbanie o prawidłową implementacje standardów bezpieczeństwa ze współpracy z działem bezpieczeństwa
  • Zapewnienie ciągłości, pojemności i dostępności usług IT
  • Wsparcie Biznesu w zakresie definicji wymagań stawianych usługom IT
  • Zarządzanie czasem pracy
  • Koordynacja i priorytetyzacja zadań w zespole
  • Budowanie atmosfery pracy zespołowej

 Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz zarządzaniu kontaktami z dostawcami
  • Umiejętność przekładania celów procesów biznesowych na parametry Usług IT
  • Znajomość usługowego modelu zarządzania Informatyką zgodnego z biblioteką najlepszych praktyk ITIL
  • Umiejętność priorytetyzacji oraz efektywnej realizacji zadań
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (komunikacja: ustna, pisemna i prezentacyjna) oraz negocjacyjne
  • Zdolność do pracy w stresie (umiejętność rozwiązywania stresujących sytuacji w spokojnym tonie)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą ścieżkę kariery w wielokulturowej organizacji