Kierownik Działu Administracji (Linux)

Data utworzenia: 2016-06-24

Ogłoszenie w: Kraków

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Krakow

 Twoje super zadania:

  • Administrowanie dużymi strukturami serwerowymi
  • Zarządzanie zespołem administratorów (w zależności od doświadczenia, po kilku miesięcznym przeszkoleniu, bądź od momentu podjęcia współpracy)
  • Mierzenie się ze scenariuszami wzmożonego ruchu w dużym przedsiębiorstwie e-commerce

 Od Kandydatów wymagamy:

  • 2-3 lata doświadczenia w administrowaniu serwerami Unix
  • Znajomość dystrybucji Debian lub Ubuntu
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Dobre kompetencje miękkie i chęć ich rozwijania
  • Doświadczenie ze scenariuszami wzmożonego ruchu
  • Doświadczenie w administrowaniu dużymi strukturami (100+ serwerów)

 Mile widziane będzie:

  • Certyfikat ITIL
  • Wykształcenie wyższe, kierunki informatyczne lub pokrewne

 Proponujemy:

  • Atrakcyjną pensję uzależnioną od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Jasny system premiowy