Kierownik Projektu - Dynamics AX

Data utworzenia: 2016-01-22

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, dużej spółki rozpoczynającej wdrożenie MS Dynamics AX, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Łódź, Gdynia, Warszawa

 Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektem informatycznym z zakresu wdrożenia Microsoft Dynamics AX
  • Zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu
  • Nadzór nad realizacją projektu oraz kontrola jakości wykonywanych prac
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianami w projekcie
  • Koordynacja prac zespołu i podwykonawców
  • Bieżące raportowanie stanu realizacji projektu
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu ERP w roli Project Managera: Microsoft Dynamics AX
  • Udokumentowane ponad 5-letnie doświadczenia przy bezpośrednim zarządzaniu dużymi wdrożeniami ERP: Dynamics AX
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzania projektami poparta certyfikatem
  • Doświadczenie w metodologii wdrożenia ERP we wszystkich fazach: analizy, projektowania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji
  • Zrozumienie kompletnego rozwiązania w kontekście całego przedsiębiorstwa
  • Dobrze rozwinięta cecha planowania, organizacji i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe
  • Zdolność do ścisłej współpracy z głównymi zainteresowanymi stronami biznesu
  • Dobra umiejętność komunikacji postępu i wizji
  • Doskonałe werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność alokacji odpowiednich środki na każdym etapie projektu i monitorowanie ich wydajności
  • Silne przywództwo, team building i motywacyjne umiejętności
  • Możliwość podróżowania do 50% czasu
  • Preferowana lokalizacja projektu: Gdynia, Warszawa

 Firma oferuje:

  • Kontrakt 3-letni
  • Możliwość pracy przy najnowszych dostępnych technologiach
  • Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji z zakresu wiedzy branżowej oraz organizacyjnej