Kierownik Projektu (Marketing)

Data utworzenia: 2017-03-24

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego Klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

 Twoje zadania:

  • Udział w kreowaniu polityki cenowej, tworzenie założeń biznesowych,
  • Dbanie o rentowność oferowanego produktu,
  • Tworzenie planów marketingowych/inicjowanie działań promocyjnych związanych z rozwojem produktu,
  • Prowadzenie działań związanych z budżetowaniem i kontrolą finansową na każdym etapie projektu,
  • Kreowane strategii marketingowej produktów obecnych,
  • Udział w tworzeniu strategii produktowej, nowych produktów i ofert,
  • Aktywne szukanie pomysłów na nowe produkty,
  • Nadzorowanie cyklu życia wskazanej grupy produktów,
  • Analiza rynku w zakresie trendów, dostępnych produktów,
  • Analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji,
  • Analiza danych rynkowych, działań konkurencji,
  • Obserwowanie tendencji na rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • Przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych, udział w wydarzeniach branżowych,
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz partnerami zewnętrznymi.

 Nasze super wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia przy wprowadzaniu produktów i koordynowaniu projektów z zakresu marketingu,
  • Umiejętność organizowania sprawnej komunikacji pomiędzy osobami z różnych działów (programiści, graficy, obsługa klienta, produkty),
  • Znajomość narzędzi analitycznych i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność definiowania zadań, przydziału i weryfikacji ich wykonania,
  • Umiejętność zarządzania harmonogramem, dostawcami usług, ryzykiem i jakością,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

 Proponujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami,
  • Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny.