Kierownik Projektu wdrożenia Systemu SAP

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na rynku Polskim, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

  • Administracja prowadzonym projektem wdrożeniowym
  • Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie wdrażanych funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów
  • Monitorowanie pracy podległych zasobów
  • Współpraca z firmami trzecimi w zakresie wprowadzania zmian
  • Tworzenia raportów i harmonogramów (szacowanie czasu trwania, zasobów i kosztów, raporty wykonania),
  • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Kierowanie pracą podległych zespołów, wybór metod realizacji zadań,
  • Opracowanie strategii weryfikacji wcześniej ustalonych ram akceptacji rozwiązania.

 Nasze oczekiwania:

  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów wdrożeniowych ASAP
  • Doświadczenie praktyczne z realizacji projektów wdrożeniowych systemu SAP R/3, SAP BI, SAP EP
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu projektem wdrożeniowym wobszarze "Rachunkowość':
    • FI -Rachunkowość,
    • CO -Kontroling,
    • FI-AA -Środki trwałe,
    • TR -Zarządzanie skarbcem.
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu projektem wdrożeniowym w obszarze "Zarządzania Zasobami Ludzkimi" SAP HCM:
    • PY -Rozliczanie listy płac,
    • PD -Planowanie Struktury organizacyjnej,
    • PA -Administracja kadrami,
    • TM -Zarządzanie czasem pracy,
    • ESS -Samoobsługa pracowników,
    • MSS - Samoobsługa Menedżerów.
  • Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym współpracę z serwisem producenta
  • Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu
  • Mile widziane certyfikaty: Prince2, PMP, CAPM lub IPMA

 Firma oferuje:

  • Umowę o prace
  • Dostęp do szerokiej gamy szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"