Kierownik Sekcji Utrzymania Aplikacji

Data utworzenia: 2016-11-23

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego klienta, jednej z największych firm medialnych w Polsce, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem,
  • monitorowanie aplikacji i usług IT pod kątem wydajności, dostępności i bezpieczeństwa,
  • automatyzację procesów administracyjnych, monitoringowych oraz wdrożeniowych,
  • tworzenie procedur Dissaster Recovery,
  • wsparcie administratorów systemów, sieci, baz danych i aplikacji w diagnozowaniu problemów oraz incydentów,
  • zarządzanie konfiguracją i zapewnienie jej zgodności ze standardami,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,
  • opracowywanie, opiniowanie i aktualizowanie procesów, projektów i procedur związanych z architekturą operacyjną IT,
  • współpracę oraz opiekę nad realizacją usług realizowanych przez zewnętrznych dostawców,
  • wdrażanie regulacji wewnętrznych optymalizujących procesy związane z celami jednostki.

 Od Kandydata wymagamy:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu co najmniej 10 osobowym zespołem,
  • wyższego wykształcenia o profilu informatycznym,
  • umiejętności (doświadczenia) w zarządzaniu procesem projektowym w zintegrowanym środowisku IT,
  • komunikatywności, dobrej organizacji czasu pracy oraz dyspozycyjności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomości narzędzi JIRA/Confluence,
  • praktycznej znajomości najlepszych praktyk ITIL (RELEASE/CHANGE/SACM MGMT) oraz metodyk projektowych (Agile/Prince2),
  • proaktywności i pragmatyczności.

 Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę z zespołem profesjonalistów i pasjonatów
  • pracę w jednej z wiodących grup medialnych w Polsce
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
  • miłą, koleżeńską atmosferę pracy