Konstruktor Elektronik \ Programista Systemów Wbudowanych

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-08-26

Ogłoszenie w: Poznań

Kogo szukamy?

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Cykl szkoleń adaptacyjnych dla nowego pracownika.
  • Budżet przeznaczony na wybrane przez Kandydata szkolenia zewnętrzne i udział w konferencjach.
  • Elastyczny grafik.
  • Pakiet świadczeń socjalnych  (karta Multisport i coroczne dofinansowanie do wyjazdu urlopowego).
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia od specjalistów z branży.
  • Szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje pracowników.
  • Udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę.

Opis stanowiska:

  • Rozwój oprogramowania dla systemów wbudowanych wykorzystywanych w produktach marki.
  • Tworzenie warstwy BSP oraz przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych oprogramowania.
  • Udział w projektowaniu i tworzenie dokumentacji projektowej.
  • Wdrażanie, testowanie oraz utrzymywanie jakości oprogramowania.
  • Współpraca z innymi działami firmy w ramach wykonywanych obowiązków.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność programowania systemów wbudowanych na mikrokontrolery 8 i 32 bitowe w architekturze AVR i ARM.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (elektronika).
  • Znajomość C/C++ w odniesieniu do oprogramowania wbudowanego.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.