Konstruktor Elektronik

Dodane przez:

Zdjęcie Grupa Most Wanted

Grupa Most Wanted

Firma

Data utworzenia: 2015-10-23

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla Naszego Klienta, producenta precyzyjnych urządzeń elektroniczno-mechanicznych, działającego na rynku fiskalnym od ponad 20 lat, szukamy obecnie Kandydatów na w/w stanowisko.
Obowiązki

Obowiązki

- Projektowanie urządzeń opartych na mikrokontrolerach, systemów embedded, - Tworzenie oprogramowania dla urządzeń fiskalnych, - Projektowania układów elektronicznych: schemat i PCB, - Udoskonalanie istniejących produktów.
Wymagania

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub podobne), Minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku, Umiejętność projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach, systemów embedded, Umiejętność programowania w języku C, C++, Znajomość środowiska i bibliotek QT, Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, Doświadczenie w obsłudze programu Protel, Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferta

Co oferujemy?

- Kontakt z najnowszymi technologiami z oferty firmy, - Potrzebne narzędzia pracy, - Atrakcyjne wynagrodzenie, - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Stałe godziny pracy 08:00-16:00 (z możliwością dostosowania), - Miejsce pracy - Błonie (okolice Warszawy).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)