Konsultant Bezpieczeństwa SAP

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-04-18

Ogłoszenie w: Częstochowa

Konsultant Bezpieczeństwa SAP (?) zapewnia wsparcie w zagadnieniach bezpieczeństwa i autoryzacja SAP dla jednostek ZF Group na całym świecie zapewniając niezawodność procesu i świadcząc codzienne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa systemów. Osoba na tym stanowisku wspiera swoją ekspertyzą implementacje nowych projektów na całym świecie.

Zadania na stanowisku:

  • Administracja i utrzymanie bezpieczeństwa SAP ERP dla całej korporacji
  • Zaangażowanie w analizę i projektowanie autoryzacji
  • Wsparcie projektów angazujących nowe technologie, np. SAP HANA
  • Zarządzanie kontami użytkowników
  • Rozwój, modyfikacja, testowanie i usuwanie profili/ról autoryzacyjnych
  • Wsparcie aktywności związanych z wymaganiami audytowymi oraz zapewnienie spójności z wymaganiami związanymi z ustalonym w ZF Group procesem

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze związanym z IT
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa SAP i autoryzacji
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektem
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Zniżki na towary i usługi
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji w środowisku międzynarodowym