Konsultant DevOps & Cloud

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2018-09-18

Ogłoszenie w: Warszawa

Kogo szukamy?

Co możemy Ci zapewnić?
  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań IT
  • możliwość poznania wielu branż - min. bankowości, telekomunikacji, FMCG, retail, energetyki
  • szkolenia i zdobycie kluczowych na rynku certyfikatów
  • pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold.

Czym będziesz się zajować?

Twoje zadania będę obejmowały:

  • Uczestnictwo w całym cyklu życia projektu: od analizy wymagań, wyboru platformy, projektowania architektury technicznej, projektowania aplikacji i rozwoju aż po testowanie i wdrażanie.
  • Projektowanie i implementację rozwiązań automatyzujących proces tworzenia i wdrożenia oprogramowania (SDLC – Software Development Lifecycle).
  • Budowanie rozwiązań w oparciu o portfolio narzędzi DevOps, w modelu PaaS.
  • Implementację ciągłej integracji i dostarczania oprogramowania.
  • Prezentację i dykusję o założeniach i kulturze DevOps.
  • Prezentację rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową
  • Budowania strategii i prowadzenia transformacji organizacji IT.
  • Dyskusje z klientami o wyzwaniach, ryzykach i korzyściach migracji do chmury obliczeniowej oraz wdrożenia modelu DevOps.
  • Translację problemów klientów na potencjalne rozwiąznia IT.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Spełnienia przynajmniej dwóch z poniższych punktów:
    • Doświadczenie w pracy z użyciem chmury obliczeniowej: AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform, etc.
    • Umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, KubernetesRed HatOpenShift.
    • Doświadcznie w pracy z narzędzami umożliwiającymi ciągłą integrację: Jenkins lub Bamboo.
    • Znajomości narzędzi służących do zarządzania konfiguracją: Ansible, Puppet, Chef lub podobne.
  • Umiejętności programowania.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego.
  • Dyspozycyjności oraz mobilności w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju