Konsultant ds. wdrożeń

Dodane przez:

Zdjęcie GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl

Firma

Data utworzenia: 2021-10-05

Ogłoszenie w: Mysłowice

Kogo szukamy?

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie obsługi klientów po zakupie dedykowanego oprogramowania (przede wszystkim moduł służący klientom do  prowadzenia rozliczeń i obsługi mieszkańców) w zakresie wdrożenia oraz konsultacji u klienta
  • Nauka metod skutecznej obsługi zgłoszeń serwisowych klientów poprzez wewnętrzny system help desk
  • Testowanie zmian w oprogramowaniu
  • Udział w migracji danych oraz poznawanie sposobu wykorzystania wewnętrznych narzędzi opartych o zapytania do relacyjnych baz danych (SQL)
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie przygotowywania oraz przeprowadzania prezentacji dla potencjalnych klientów

Nasze wymagania:

  • Duża motywacja do poznania obszaru rozliczeń, rachunkowości i nieruchomości – mile widziana wiedza lub/i doświadczenie w tych obszarach
  • Mile widziana znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
  • Otwartość i silne zaangażowanie do nauki
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań i operatywność
  • Podstawowa i praktyczna znajomość programu Excel (np. tworzenie tabeli, wpisywanie danych, wyszukiwanie, wykonywanie podstawowych działań matematycznych – m.in. dzielenie, sumowanie)
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży na terenie kraju
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Opiekę podczas adaptacji oraz wsparcie merytoryczne w zakresie poznania oprogramowania oraz branży zarządzania nieruchomościami
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy
  • Dużą różnorodność form pracy – praca w biurze, zdalna oraz u klienta
  • Premie motywacyjne po okresie wdrożenia w stanowisko
  • Możliwość przystąpienia do programu OK System oraz prywatnej opieki medycznej na korzystnych warunkach
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy oraz samochód służbowy na czas delegacji do klienta