Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP - CDN XL lub TETA - Crystal Reports

Data utworzenia: 2016-01-18

Ogłoszenie w: Rzeszów

Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

 Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych,
  • Wdrożenie systemu CDN XL lub TETA,
  • Zarządzanie projektem wdrożeniowym,
  • Szkolenie użytkowników,
  • Zdalna, telefoniczna i mailowa pomoc użytkownikom.

 Nasze super wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość MS-SQL,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Zaawansowana obsługa komputera,
  • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zdolności szybkiego uczenia się,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kat. B.

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu CDN XL w zakresie logistyki i produkcji,
  • Znajomość aplikacji Crystal Reports,
  • Znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w zakresie logistyka, produkcja.

 Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zespół złożony z młodych i energicznych ludzi,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • System premiowania oparty o udział w zyskach,