Konsultant SAP BI - Business Intelligence

Data utworzenia: 2016-01-28

Ogłoszenie w: Bielsko-Biała

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora przemysłowego, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań, Szczecin, Bielsko-Biała, Gliwice, Koszalin, Lublin, Sopot, Zielona Góra, Białystok, Toruń

 Opis stanowiska:

  • konfiguracja SAP BI,
  • ekstrakcja i modelowanie danych,
  • implementacja nowych funkcjonalności systemu SAP BI,
  • wsparcie użytkowników w obszarach SAP BI,
  • prowadzenie dokumentacji biznesowej/technicznej,
  • wspieranie rozwoju podległych systemów,
  • zarządzanie zmianami w systemie SAP.

 Nasze wymagania:

  • umiejętność konfiguracji SAP BI,
  • znajomość programowania w SAP ABAP,
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

 Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,
  • znajomość procesów biznesowych.

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
  • warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
  • kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.
  • praca z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana