Konsultant SAP - Dział Serwisu

Data utworzenia: 2016-07-26

Ogłoszenie w: Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, w związku z rozwojem Działu Serwisu, poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

 Twoje super zadania:

  • Wykrywanie błędów i ich analiza
  • Rozwiązywanie problemów i opracowywanie optymalnych rozwiązań zgodnie z SLA
  • Zapewnienie wsparcia systemu SAP w wybranym obszarze: FI, CO, SD, HCM lub MM
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji
  • Wsparcie zespołu projektowego w testowaniu, wdrażaniu i tworzeniu rozwiązań
  • Szkolenie kluczowych użytkowników

 Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie utrzymania lub rozwoju systemu SAP w jednym z modułów:
    • FI
    • CO
    • PI
    • SD
    • MM
    • CRM
  • Znajomość innych modułów SAP będzie dodatkowym atutem
  • Chęć poszerzania i pogłębiania wiedzy o SAP
  • Doświadczenie w posługiwaniu się SAP wersja ECC 5.0 lub wyższej
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka komunikatywność i dobry kontakt z klientem
  • Zdolność do pracy wielozadaniowej, indywidualnej oraz w zespole,
  • Zwracanie uwagi na detale i dotrzymywanie terminów
  • Zorientowanie na wyniki i potrzeby klienta
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - wysoka komunikatywność
  • Umiejętność identyfikowania problemów, umiejętność doboru odpowiednich rozwiązań i współpracy z klientem w zakresie ich wdrażania
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 12.00-20.00.
  • Mobilność (do 10% czasu pracy)

 Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Interesującą ścieżkę kariery w wielokulturowej organizacji
  • Pomoc przy relokacji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.