Konsultant SAP FI/CO

Data utworzenia: 2016-01-25

Ogłoszenie w: Bydgoszcz

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

miejsce pracy: Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Lublin, Łódź, Szczecin, Zielona Góra, Olsztyn

 Realizowane zadania:

  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia systemu SAP w roli konsultanta wiodącego modułu FI oraz CO
  • Analiza potrzeb Klienta, proponowanie rozwiązań
  • Udział w pracach doradczych mających na celu zaprojektowanie nowych procesów biznesowych i koncepcji organizacji oraz ich wdrożenie na bazie aplikacji SAP
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie Klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej
  • Przeprowadzenie warsztatów i szkoleń dla użytkowników końcowych

 Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość modułu SAP FI oraz dobra znajomość CO
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarach
  • Udokumentowany udział w co najmniej dwóch zagranicznych projektach wdrożeniowych w roli konsultanta wiodącego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub informatycznym
  • Wiedza w zakresie budowy i eksploatacji środowisk opartych o platformę SAP NetWeaver
  • Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
  • Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, nastawienie na cel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego

 Oferujemy:

  • Umowę firma-firma, następnie możliwość przedłużenia współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pokrycie kosztów przelotów i zakwaterowania
  • Docelowe miejsce pracy: Indie: New Dehli