Konsultant SAP - PI

Data utworzenia: 2016-12-16

Ogłoszenie w: Warszawa

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Dla naszego Klienta, polskiej firmy działającej na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

 Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

  • udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych w wybranym obszarze SAP
  • kontakt z klientami biznesowymi
  • tworzenie dokumentacji
  • przekazanie projektów zespołom utrzymaniowym
  • współpraca z dostawcami

 Wymagania:

  • doświadczenie w SAP PI
  • doświadczenie w pracy projektowej
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność analitycznego myślenia

 Firma oferuje:

  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • pracę w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole