Konsultant SAP PP + APO

Data utworzenia: 2016-01-26

Ogłoszenie w: Gliwice

Dla naszego klienta, duzej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań, Szczecin, Lublin, Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Świdnica, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice

 Twoje zadania:

  • wsparcie użytkowników systemu SAP ERP moduł PP,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • rozwijanie systemu SAP ERP moduł PP,
  • zarządzanie zmianami w systemie SAP,
  • szkolenie końcowych użytkowników.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym,
  • znajomość systemu SAP,
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność programowania w języku ABAP (mile widziana).

 Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

  • znajomość SAP APO będzie dodatkowym atutem.

 Firma oferuje:

  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana
  • szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
  • warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
  • kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.