Konsultant SAP SD - Sales and Distribution

Data utworzenia: 2016-01-29

Ogłoszenie w: Warszawa

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław, Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac wdrożeniowych SAP ERP dla Klientów firmy w obszarze SD
  • Analiza procesów biznesowych
  • Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Konfiguracja systemu
  • Kontakt z Klientem
  • Prowadzenie audytów w zakresie logistyki
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów

 Wymagania:

  • 2 -letnie doświadczenie w pracy z systemem SAP SD
  • Znajomość procesów sprzedażowych w szczególności: 3 rd party, konsygnacji, plants abroad, ICB
  • Znajomość SAP LE-TRA będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność i samodzielność
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i entuzjazm w działaniu
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

 Firma oferuje:

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań projektach
  • Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole