Konsultant Serwisu Oprogramowania

Data utworzenia: 2016-01-19

Ogłoszenie w: Katowice

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Katowice

 Opis stanowiska:

  • rozwiązywanie problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji mobilnych oraz systemów ERP
  • wsparcie klientów w zakresie działania wdrożonych aplikacji i systemów IT
  • analizowanie, replikacja i raportowanie efektów do działu programistycznego
  • wykonywanie dokumentacji dla systemów informatycznych produkowanych i wdrażanych przez firmę
  • uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem systemu
  • utrzymywanie środowisk testowych

 Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość procesów biznesowych w branży farmaceutycznej
  • znajomość systemów ERP
  • umiejętności tworzenia zapytań SQL / PLSQL
  • rozumienie zasad dokumentowania systemów informatycznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie wyższe (najlepiej na kierunkach technicznych)

 Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w profesjonalnym zespole w siedzibie Firmy w Katowicach
  • umowę o pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • wyjazdy integracyjne
  • imprezy sportowe